چند نوع کارت ویزیت داریم؟

سه شنبه 6 خرداد 1399 06:06 ب.ظنویسنده : علی مرادی

 

چه نوعی از کارت ویزیت را تعیین کنیم؟

ضرورت داشتن یک کارت ویزیت , موضوعی غیرقابل دیده پوشی است .

 

در‌این برهه از زمان , برای همه‌ی ما واضح است که یک کارت ویزیت , با جثه کوچکش , چه تاثیرات بزرگی در کسب و کارمان می گذارد . کارت ویزیت قادر است اول مانور تبلیغاتی یک کسب و عمل باشد و اولیه مانوری که تا مدام بایستی ادامه داشته باشد .

 

کارت ویزیت ارزان ترین و پرسرعت ترین رویکرد تبلیغ برای شماست که درصورتی که خلاقانه پباده سازی و بنیادین چاپ شود , به شایسته ترین منش تبلیغ نیز تبدیل می شود و همپای شیوه‌های تبلیغاتی دیگر , کسب و کارتان را زنده نگه میدارد .


! ادامه مطلب
آخرین ویرایش: سه شنبه 6 خرداد 1399 06:06 ب.ظ

 

کارت ویزیت های خلق کننده و منحصربه‌فرد

سه شنبه 6 خرداد 1399 04:23 ب.ظنویسنده : علی مرادی

 

کارت ویزیت های خلق کننده و منحصربه‌فرد

اگر شما در‌پی یک روش منحصر برای کارت کسب و فعالیت خویش می‌باشید , پس این مقاله را با اعتنا مطالعه نمائید . ما 15 مثال کارت ویزیت ایده پرداز و منحصربه‌فرد از گونه های گوناگون کسب و امور با روش های گوناگون گردآوری کرده ایم . بعضا از آن ها به نظر بصری دیدنی می باشند , برخی از آنان فانتزی و بعضا کاربردی . این مثال ها نشان می‌دهد که کارت ویزیت نباید حتما در میزان استاندارد چاپ شود و می توان در هر مقدار ای و در هر شکلی چاپ کرد .

 

با وجود میزان کوچک خویش , کارت ویزیت یک کدام از حاذق ترین و راحت ترین ابزار بازاریابی است خیر صرفا ارتباطی فی مابین شما و مخاطب تازه خویش تولید می نماید , بلکه یک رویه پر سرعت برای ساخت یک تصور بزرگ است . کارت های کسب و فعالیت , مهارت ها و دستاوردهای خویش را اشاعه می دهند و تحت عنوان پیاله کوچک برای ایده های بزرگ فعالیت می نمایند که اسم تجاری و ماهیت کمپانی را منعکس می نمایند .

صورت :

business_cards

. ادامه مطلب
آخرین ویرایش: سه شنبه 6 خرداد 1399 04:28 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات