چند نوع کارت ویزیت داریم؟

سه شنبه 6 خرداد 1399 06:06 ب.ظنویسنده : علی مرادی

 

چه نوعی از کارت ویزیت را تعیین کنیم؟

ضرورت داشتن یک کارت ویزیت , موضوعی غیرقابل دیده پوشی است .

 

در‌این برهه از زمان , برای همه‌ی ما واضح است که یک کارت ویزیت , با جثه کوچکش , چه تاثیرات بزرگی در کسب و کارمان می گذارد . کارت ویزیت قادر است اول مانور تبلیغاتی یک کسب و عمل باشد و اولیه مانوری که تا مدام بایستی ادامه داشته باشد .

 

کارت ویزیت ارزان ترین و پرسرعت ترین رویکرد تبلیغ برای شماست که درصورتی که خلاقانه پباده سازی و بنیادین چاپ شود , به شایسته ترین منش تبلیغ نیز تبدیل می شود و همپای شیوه‌های تبلیغاتی دیگر , کسب و کارتان را زنده نگه میدارد .


!

از تاثیرگذاری کارت ویزیت و نقش مالامال رنگش در بازاریابی فراوان بیان شده ولی از مرحله‌ی پباده سازی و تعیین کالا چاپی کارت ویزیت کمتر حرفی به در بین آمده است . این در حالی است که تاثیرگذاری یک کارت ویزیت نیازمند تعیین آگاهانه و هوشمندانه‌ی گونه آن است .

 

محصول مقوای مورد استعمال در یک کارت ویزیت , جور روکش آن , برش و قالب و سرویس ها بعداز چاپ که یک کارت ویزیت را به ارائه‌ی پایانی اش نزدیک مینماید , تمامی بخش‌های مهمی می‌باشند که هنگام پیشنهاد می بایست به آنان اعتنا کنیم و این سوالی است که می بایست از خویش بپرسیم : کدام جور کارت ویزیت شایسته ترین و هماهنگ ترین ارائه را از مارک ما خواهد داشت؟

 

در حالتی که بخش پباده سازی , که قلب تپنده ی کارت شماست , به خیر انجام گرفته باشد , هم اکنون وقت آن رسیده که با متریال های متفاوت کارت ویزیت آشنا گردید تا با آشنایی آن‌ها شایسته ترین گزینش را از دربین مورد های جانور انجام دهید .

راءس تخصصی چاپ و تبلیغات منزل طراحان سام , با دقت به تجربه ی بلند مقطع در‌این حوزه , به‌دنبال شایسته ترین آیتم ها را برای تعیین پیش روی شما می‌گذارد :

 

‌کارت ویزیت لمینیت درخشان

 

کارت ویزیت لمینیت درخشان , از گلاسه 300 گرم به همراه روکش لمینیت 150 میکرون تهیه و تنظیم می شود . در واقع طرح بر روی گلاسه , چاپ و آن‌گاه روکش لمینیت درخشان بر روی آن کشیده می شود . روکش لمینیت استحکام بالایی به کارت میبخشد ; به طوری که کارت لمینیت با مشخصه ی حیاتی سفت بودن و غیرقابل انعطاف بودن شناخته می شود . در سطح ی بعد از آن , کارت ها با قالب بدور گرد ( قالب شناخته شده ی لمینیت ) برش می خورند . سایز استاندارد در کارت ویزیت لمینیت درخشان 8 . 5 در 5 . 5 است . اما قابلیت و امکان اعمال قالب های یگانه هم درین کارت موجود است که به دنبال به معرفی آنها می‌پردازیم .

 

کارت ویزیت لمینیت درخشان کارت مضاعف پرطرفداری است چرا‌که یکسری نکته مثبت را به طور همزمان به همراه دارااست : تداوم و ماندگاری خوب , قیمت خوب و مشخصه ی کلیدی آن , یعنی محافظت درخشش و جذابیت رنگ ها .

 

 

کارت ویزیت لمینیت مبهوت

 

کارت ویزیت لمینیت متحیر از گلاسه 300 گرم با روکش لمینیت 150 میکرون تهیه و تنظیم می شود . فرآیند فعالیت در‌این دسته کارت , شبیه کارت ویزیت لمینیت درخشان است و تفاوت آنان در گونه درخشان یا این که مبهوت بودن روکش لمینیت آنهاست .

 

سایز استاندارد کارت ویزیت لمینیت کدر , 8 . 5 در 5 . 5 است که ولی قابلیت اعمال قالب های برش مختص هم بر آن موجود هست . استحکام بالا و تداوم و ماندگاری کارت هم نمونه زدنی است .

 

کارت ویزیت لمینت کدر جلوه ی بصری یگانه و ویژه ای به رنگ ها و موادسازنده کارت شما می‌بخشد . به طوری که حالتی با ابهت و گران قیمت به مارک شما میدهد . این کارت شایسته ترین مورد برای ذوق وسلیقه های مختص است .

کارت لمینیت متحیر با یووی امباس و یووی شنی

 

کارت ویزیت لمینیت مبهوت با خصوصیاتی که در صدر ذکر شد , در سرویس ها بعداز چاپ , همراه با یووی بی آلایش و یووی شنی ( بصورت

یووی پوششی

یووی پوششی است که در اینجا به صورت موضعی بر روی بخشی از طرح که معلوم شده قرار می‌گیرد و بعد از آن پایین تاثیر یک چراغ فرابنفش , فورا کم آب می شود . یووی موضعی جزو طرح را معین خیس و درخشان خیس می‌نماید و دقت مخاطب را ناخودآگاه به سوی خودش می‌کشد . به دلیل آنکه کنتراست خاصی فی مابین روکش مبهوت کارت و یووی درخشان ساخت می شود و ناخودآگاه جلب دقت می نماید . از این تکنیک می توان برای مشخص و معلوم کردن جزو طرح نظیر لوگو یا این که شعار مارک و یا این که فرمی یگانه در کارت ویزیت منفعت جست .

 

یووی امباس , یووی بی آلایش ای است که بر روی طرح قرار می گیرد و قسمتی از طرح را درخشان خیس جلوه میدهد . بازی فروغ بر روی مرحله یووی رخداد جذابی است که در‌این تکنیک چاپی شاهدش خوا‌هیم بود .

 

یووی شنی موضعی هم به سبک مختص خودش دقت را جلب می نماید . یووی شنی دارنده بافتی شن مثل است که شرایط یگانه و ویژه را برای طرح ساخت می نماید و بخشی از طرح کارت ویزیت را پررنگ خیس می نماید .

کارت ویزیت کتان

 

کارت ویزیت کتان از مقوای کتان 300 گرم آلمانی کوهلر تنظیم می شود . خصوصیت مختص این کارت ویزیت , بافت تار و پودی آن است که نیز از نظر دیداری و نیز از نگاه لمسی قابل تشخیص است . روی این کارت هیچ جور روکشی قرار نمی گیرد و از بافت آن تحت عنوان ویژگی بارزش یاد می شود .

 

کارت ویزیت کتان به صورت همگانی در موقعیت به دور تیز در سایز 9 در 5 ارائه می شود و ولی قابلیت اعمال برش در سایزهای یگانه و متعدد هم در آن موجود هست .

 

کارت ویزیت کتان , کارتی با بها زیاد مطلوب است و مخاطبان و طرفدارهای متعددی دارااست . اما می بایست یک‌سری نکته را هنگام گزینش این مدل کارت در لحاظ داشته باشید : رنگ های تمپلات و سطح های بزرگ رنگی و مسئله های تیره و مشکی , مورد های قابل قبولی برای چاپ بر روی کتان نیستند . طرح هایی به شایسته ترین سود ی چاپی بر روی کتان می رسند , که بی آلایش باشند . اکثر زمان ها طرح هایی با قضیه سپید , شایسته ترین و زیباترین سود را برای چاپ بر روی کتان می دهند .

کارت ویزیت سلفون کدر مخملی

 

کارت ویزیت سلفون متحیر مخملی در واقع به عبارتی گلاسه 300 گرم است که با روکش مبهوت مخملی ارائه می شود .

 

کارت ویزیت مخملی , همچون کارت کتان , شم لامسه را مشغول می نماید . بافت دوچندان قابل انعطاف و لطیفی همچون مخمل , مشخصه ی حیاتی این کارت ویزیت است . روکش مخملی علاوه بر لطافت و نرمی , حالتی گران قیمت و امروزی هم به کارت ویزیت میبخشد .

 

از جمله خدماتی که همراه با این کارت ارائه می شود و مدام مخاطبان متعددی را به خویش جلب نموده است , ملازمت و همراهی طلاکوب با کارت ویزیت مخملی است .

 

در شیوه ی طلاکوب , از ورق هایی که اصطلاحا به آنان ورق طلا جواهرات میگویند استعمال می شود . ورق های طلا جواهرات به صورت موضعی بوسیله ی دستگاه لترپرس بر روی جزو طرح قرار میگیرند .

 

به کار گیری از طلاکوب بر روی کارت ویزیت مخملی یکی‌از شایسته ترین مخلوط های متریالی است . به این دلیل‌که تضاد و مغایرت در بین وضعیت مخملی مبهوت و درخشندگی ورق طلا و جواهرات بر روی آن , جلوه ی بصری فوق العاده قشنگ و تاثیرگذاری را ساخت می نماید .

 

نا گفته پیداست که طلاکوب , زیبایی خاصی به کارت ویزیت می‌بخشد و از آن گهگاه در جهت فانتزی کردن طرح و گهگاه برای رسمیت بخشیدن و نفیس خیس جلوه دادن یک کسب و فعالیت استعمال می شود .

کارت ویزیت سلفون درخشان

 

کارت ویزیت گلاسه از گلاسه 300 گرم با روکش سلفون درخشان تهیه و تنظیم می شود .


کارت ویزیت سلفون درخشان عموما در وضعیت بدور تیز در سایز 9 در 5 , و در شرایط به دور گرد با سایز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه می شود . قابلیت برش در سایز های یگانه هم برای این مدل کارت ویزیت موجود است .

 

دو برهان تاثیرگذار , کارت ویزیت سلفون درخشان را به کارتی پرطرفدار بدل نموده است . بها مقرون به صرفه ی آن و درخشندگی و وضوح کارت که به واسطه ی پوشش سلفونی براقش پدید آمده است .

 

کارت ویزیت سلفون متحیر

 

کارت ویزیت سلفون متحیر از گلاسه 300 گرم با روکش سلفون متحیر تهیه و تنظیم می شود . پروسه فعالیت در کارت ویزیت سلفون مبهوت , شبیه گونه درخشان آن است و تفاوت آنان صرفا در درخشان یا این که مبهوت بودن روکش است .

 

کارت ویزیت سلفون درخشان معمولا در شرایط بدور تیز در سایز 9 در 5 , و در وضعیت به دور گرد با سایز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه می شود البته قابلیت برش در سایز های مختص هم برای این گونه کارت موجود است .

 

کارت ویزیت سلفون کدر به واسطه ی روکش ماتی که داراست , جلوه ی بصری خاصی به کارت شما می‌دهد . رنگ ها درین کارت پاره ای پخته خیس به لحاظ می رسند و جلوه ای متحیر و شیک به خویش میگیرند .

کارت ویزیت استخوانی

 

کارت ویزیت استخوانی از لمینیت شدن دو گلاسه 300 گرم و روکش سلفون متحیر تهیه و تنظیم می شود . لمینیت شدن دو گلاسه به نیز , وضعیت سفت و استخوانی به کارت می بخشد و انعطاف پذیری کارت را از میان می برد . این واقعه ماندگاری بالایی برای این کارت به ارمغان میاورد .

 

یووی موضعی از جمله خدماتی است که همراه با این کارت ارائه می شود و سازه به طرح کارت ویزیت , جزء آن جلوه‌ی درخشان و درخشنده پیدا میکند .

قالب‌های متنوع کارت‌های لمینیت

 

قالب های متنوع , قابلیت و امکان تعیین قاب مطلوب را برای کارت ویزیت شما مهیا می‌نمایند . این قالب ها قابل اعمال بر روی کارت ویزیت‌های لمینیت متحیر و درخشان میباشند . فریم یک کارت ویزیت محدوده‌ای است که عنصرها بصری در آن قرار می گیرند و پایین تاثیر فرم هر قاب , عنصرها و رنگ‌ها جلوه و معنای خاصی پیدا می کنند . براین اساس کادرهایی که به واسطه‌ی قالب‌های متنوع پدید میایند , نقش مهمی در ترکیب‌بندی و تاثیر گذاری کارت ویزیت ما بازی مینمایند . اشکال قالب‌های قابل ارائه به‌این شرح است :

 

قالب کلاد با سایز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه می‌گردد . در‌این قالب سه طرف دورگرد و یک طرف دورتیز برش می خورد .

قالب بتیس در سایز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه می گردد . در‌این قالب دو کناره دورگرد و دو طرف دورتیز برش می‌خورند .

قالب مربع در سایز 5 . 5 در 5 . 5 اگر هر چهار طرف آن دورگرد است برش میخورد .

قالب دورگرد هم در واقع به عبارتی سایز استاندارد کارت ویزیت لمینیت است که به صورت چهار کناره دورگرد و در سایز 8 . 5 در 5 . 5 ارائه می‌شود .

راءس تخصصی چاپ و تبلیغات خانه طراحان سام همواره به دستمزد مشتریانش پایبند بوده و کیفیت را اصل اصلی فعالیتش قرار داده است از این جهت بعد از کیفیت چاپ به فرایند حیاتی و تاثیرگذار پس از چاپ هم دقت ویژه‌ای داراست .

 

 

بسته بندی هم تراز ی مهمی از ارائه‌ی یک جنس است که اکثر اوقات نادیده گرفته میگردد . آنگاه سوم از اهمیت بسته بندی در حفظ و محافظت از کالا چاپی و تاثیرگذاری‌اش بر مخاطب مطلع است و بسته بندی شکیل و گوناگون را بخشی از سرویس ها خویش قرار داده است .

 

کارت ویزیت شما , نماینده‌ی شماست , آن را دستکم نگیرید
آخرین ویرایش: سه شنبه 6 خرداد 1399 06:06 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic