کارت ویزیت های خلق کننده و منحصربه‌فرد

سه شنبه 6 خرداد 1399 04:23 ب.ظنویسنده : علی مرادی

 

کارت ویزیت های خلق کننده و منحصربه‌فرد

اگر شما در‌پی یک روش منحصر برای کارت کسب و فعالیت خویش می‌باشید , پس این مقاله را با اعتنا مطالعه نمائید . ما 15 مثال کارت ویزیت ایده پرداز و منحصربه‌فرد از گونه های گوناگون کسب و امور با روش های گوناگون گردآوری کرده ایم . بعضا از آن ها به نظر بصری دیدنی می باشند , برخی از آنان فانتزی و بعضا کاربردی . این مثال ها نشان می‌دهد که کارت ویزیت نباید حتما در میزان استاندارد چاپ شود و می توان در هر مقدار ای و در هر شکلی چاپ کرد .

 

با وجود میزان کوچک خویش , کارت ویزیت یک کدام از حاذق ترین و راحت ترین ابزار بازاریابی است خیر صرفا ارتباطی فی مابین شما و مخاطب تازه خویش تولید می نماید , بلکه یک رویه پر سرعت برای ساخت یک تصور بزرگ است . کارت های کسب و فعالیت , مهارت ها و دستاوردهای خویش را اشاعه می دهند و تحت عنوان پیاله کوچک برای ایده های بزرگ فعالیت می نمایند که اسم تجاری و ماهیت کمپانی را منعکس می نمایند .

صورت :

business_cards

. شایع ترین کارت های کسب و فعالیت در سایز استاندارد و در صورت مستطیلی , مربع و دایره میباشند . یکی شیوه های تولید خلاقیت تغییر‌و تحول صورت است . برش به شما اذن میدهد کارت های کسب و عمل را در گونه های گوناگون تعیین نمایید و کارت های خسته کننده را به برنامه ای دیدنی و نو تبدیل نمائید .

مال :

 

کارت ها را روی یک بستر مطلوب و منحصر چاپ فرمائید . چه مدل فرآورده , با کمپانی شما سازگار است؟ کارت ویزیت چوبی ؟ کارت ویزیت شیشه ای؟

طرح :

 

پباده سازی کارت ویزیت , نیاز به یک گردباد مغزی و اجرای ظریف برای به دست آوردن شایسته ترین اثر دارااست . در حالتی‌که فکر‌میکنید مهارت کافی ندارید , فعالیت خویش را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید و پروسه پباده سازی کارت های کسب و عمل را دست‌کم نگیرید .

پرفراژ :

 

پرفراژ یک نقطه خلاقیت برای طراحان است . یکی شیوه های استعمال از کارت های پرفراژ این است که یک کارت دو لایه پباده سازی نمایید مشتریان شما میتوانند لایه ی بالا را از نیز جدا نمایند و یک عنصر شگفت انگیز از شماره مسابقه یا این که یک خصوصیت دیدنی و یا این که کد تخفیف در امر کسب و فعالیت شمارا بازدید نمایند . پرفراژ یک روش فوق العاده خوب است . کارت های کسب و فعالیت پرفراژ را می توان جهت انتقال پیام تبلیغاتی مهیا کرد .

با پرفراژ میتوانید مفهومی مختص درباره‌ی کسب و فعالیت خویش را به مخاطب منتقل فرمایید و کارتی خلق کننده بسازید .

 

به کارت ویزیت پایین نگاه فرمائید . کارت هوشمندانه که از اواسط تقسیم می شود , سرویس ها نماینده قانونی جدایی را نشان میدهد . خلاقیت این کارت قابل تحسین است .

کارت ویزیت کاربردی و موثر :

 

تبدیل کارت کسب و فعالیت خویش را به یک ابزار کاربردی و همینطور هماهنگ با اسم تجاری , نیازمند خلاقیت می‌باشد .

 

کارت های کسب و عمل می‌توانند علاوه بر این‌که حمل کننده داده ها میباشند , بلکه در بخش اعظمی از طریق های متعدد و گاه غیر انتظار اثرگذار باشند .

 

در اینجا 2 مثال کارت کسب و فعالیت تعدادی منظوره را تماشا می‌کنید که به مراتب بالاتر از انگیزه اساسی خویش میباشند .

با گزینش یکی راه و روش های فوق میتوانید کارت های کسب و عمل امروزی خویش را بسازید . ولی واجب به ذکز است که تنظیم و چاپ این کارت‌های یگانه هزینه بالایی را در بردارند ; و در بیشتر مواقع مقرون به صرفه نخواهند بود . گروه چاپ خانه طراحان سام همراه با گروه مشورت کردن خویش توانا به چاپ کارت ویزیت های خوشگل و مقرون به صرفه برای مشتریان خویش می باشد .


آخرین ویرایش: سه شنبه 6 خرداد 1399 04:28 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic